قوانین و مقررات

1 فعالیت های سایت onspayment در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران است . در صورت وضع قوانین جدید در مورد ارزهای دیجیتال ، سایت onspayment موظف به پایبندی به قوانین جدید و اطلاع رسانی به مشتریان خود میباشد.
2 سایت onspayment از ارائه خدمات به افراد با هویت پنهان معذور است. بنابراین بعد از ثبت نام برای احراز هویت اقدام به ارسال مدارک خود کنید.
3 هر گونه تراکنش انجام گرفته از طرف کاربر میبایست با مشخصات ثبت شده وی در سایت مطابقت داشته باشد . کاربر اجازه ندارد از حساب های بانکی سایر افراد برای انجام تراکنش های مالی خود در سایت onspament استفاده کند .
4 فعالیت سایت onspayment هیچ ارتباطی با دلار و ارز فیزیکی نداشته است . برای جلوگیری از خروج ارز از کشور عزیزمان ، منابع ارزهای دیجیتال سایت onspayment تنها از طریق خرید از هموطنان عزیز داخل کشور تامین میشود.
5 در صورت هرگونه تخلف از سوی کاربر اعم از مشخص نبودن منبع پول ، پولشویی ، فریب سایت برای انجام اعمال مجرمانه و... سایت onspayment حق خود میداند حساب کاربر را بلوکه و به مراجع قانونی اطلاع دهد.
6 واریز ارزهای دیجیتال در سایت onspayment در کمتر 30 دقیقه انجام میشود . در صورت شلوغی شبکه این زمان ممکن است بیشتر شود اما قیمت و تعداد خریداری شده توسط کاربر قطعی و سایت تضمین پرداخت آن را به عهده میگیرد . اگر به دلایلی بعد از 48 ساعت کاری سفارش کاربر انجام نشود سایت موظف به عودت مبلغ پرداختی کاربر میباشد.
7 در شرایطی که سفارش کاربر از سمت سایت انجام شود و ارز از کیف پول وب سایت خارج شده ولی هنوز به کیف پول مقصد نرسیده است یا به عبارتی در حالت پندینگ قرار گیرد خریدار باید تازمان بازگشت وجه به کیف پول وب سایت یا رسیدن به کیف پول خود صبر کرده که این پروسه ممکن است تا یک هفته زمان ببرد در چنین شرایطی خریدار حق هر گونه اعتراضی را از خود صلب می نماید .
8 در صورت ثبت سفارش ارزهای دیجیتال در زمان غیرکاری شرکت توسط کاربر ، اگر نوسانات قیمت ارز معامله شده بیشتر از۳٪ باشد سایت onspayment حق خود می داند مبلغ پرداخت شده کاربر را به حساب وی عودت نماید یا با توافق بین کاربر و وب سایت نسبت به قیمت به روز اقدام به معامله نمایند.
9 در صورت ثبت نادرست آدرس حساب گیرنده و یا عدم اطمینان از سمت گیرنده , سایت onspayment هیچ گونه مسئولیتی را در این راستا نمی پذیرد. پس از اتمام خرید ، نحوه استفاده کاربر از محصول خریداری شده بر عهده وی میباشد.
10 خدمات سایت onspayment مستقل از هر سازمان و گروهی میباشد.
11 با ثبت نام و ثبت سفارش کاربر تائید میکند همه قوانین را مطالعه و پذیرفته است.